Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


Škarman v půlce ledna!!

 

ŠKARMANV LEDNU!!!

 

Zní to asi krapet divně a kdo tam nebyl, řek by „leda na saních“. Jenomže z krutých mrazů a všudypřítomné půlmetrové vrstvy bílého zla nás vysvobodila již přes týden trvající prudká obleva. Zpruzeni zimní bikovou abstinencí, (až na několik pojezdíků u nás v Babce) jsme už na Škarman byli nabuzený jak starý buzny a ve středu 12.1.11 jsme se domluvili s Lukym a Jerrym že to prubnem.

Na místo dorážíme po jedenáctý dopolední a čekání na Lukyho si zkracujem zkušební jízdou od přezpařezu. Je to už slušně potátý, jen místy leží vrstva sněhu, která se dá ale v pohodě projet. Langsám to šoupu dolů a pod dolním přezcesťáčkem čekám na Jerryho, kterej to cobydup hrozně na onen přezcesťák navalí, let jak kráva, dopad– PRÁSK! – přehazka v drátech + patka na cucky, hmm prodnešek si už Jerry nezajezdí… Zachvilku doráží Luky, sekáme ledy na odpalech, hlavně na skalce a pak už jen lítáme. Je to dost mokrý, bláto lítá všude a pomalu hnědnem. Když už jsme dostatečně hnědí, balíme to a padáme….

Je neděle 16.1., a venku azůůůroo bejbééé!!! Beru mobil a hned všem píšu ať dorazí na Škarmec. Dorážíme s Jerrym opět po jedenáctý a vyčkáváme na ostatní. Zachvilku přijíždí Přéma a Šimi, berem bajky a jdem na to! Sníh už zmizel na 98% z celý trati, jezdíme to teda celý odshora až dolů na louku. Jede to parádně, je to tak akorát navlhčený, takže se to nejlíp zarejpává. Slunce svítí, v mikinách je hic… tyvoe to je jak někdy koncem dubna! Jerry kaňour lítá bez řetězu, o to míň brzdí, o to víc prasí! Jednou to takhle naprasí do rokle a předek proraženej… Jako správný bajkeři máme pumpy za litra, ale lepení nemá nikdo :D …Po velkym telefonování Jerryho zachraňuje Tóša – Lukyho kámoš, ač není biker lepením je vybaven a Jerrymu ho ochotně přiváží. Než to sjedem, Jerry má zalepeno a sranda může pokračovat. Jezdíme jezdíme a mě to nedá a volám Hipíkovi, kterej si nedávno z Olomóce přivez našláplý RB doslova za babku, aby ho přijel pořádně protáhnout. Zpočátku se brání, ale Jerry mu hrozí že jestli nedorazí bude mu říkat pyčane. To ho zlomí a za 20min je Hipík nastartovanej na kopci – supr! Jezdí se hodně, moje skóre je pět a půl jízdy a nohy už mě nenesou, ruce neřídí… ostatní už jsou taky řádně. Hipík je frajer –jezdí bez chráničů a přes katě mu na kolenou prosakuje krev –tyvoe ten je na sebe tvrdej! :D Zhuntovaní to balíme a myslíme na Lukyho, kterej chudák v tomhle azůůru musel bejt celej den zavřenej v práci, tak mu voláme, zjišťujem že má naštěstí po – út volno, tak hned domlouváme další ježdění a doufáme, že vydrží počásko.

 

Vydrželo! A tak nám (já, Luky,Jerry) nic nebrání projezdit celý pondělí a úterý ve stále se zvyšujícím tempu. Jerry je vybavenej kamerou, tak pořádně točíme, lítáme sem tam a je to skvělýýý! Jen škoda že Jerry ve středu nemoh lítat (po vyndání Banshee z auta si všiml zlomenýho šroubu na přepáčku – uff) ale aspoň máme pořádný záběry! Díky kámo! ..jezdí se opět do vyčerpání – více už ve videu: 

 

 

Text: CanaLL, Video: Jerry

 

 

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

škarman skoro ve sněhu
karlek | 22. 1. 2011 (18.43)
chlapi to je supr práce , z jara budu dělat na chlumu a pak pořídím vidko, taky něco z toho co sem za ty léta vybudoval za barákem, a už se nemůžu dočkat až bude krásný počasí a pojezd s váma ...

video
Jerry | 19. 1. 2011 (23.11)
Pro fullsize linkujte na youtube :-).

Jo jo
Jerry | 19. 1. 2011 (22.45)
Jsem rád, že se video líbí. Když jde o škarman, tak je to srdeční záležitost, vždyť víš. Jen mě mrzí, že se mi vždycky něco posere a nemůžu se zůčastnit za řidítkama, ale aspoň to doženu za tou kamerou :-D :-D.

jo
luky vanič-škarmanskej mohykán | 19. 1. 2011 (16.54)
nemělo to chybu,až na jerryho přehazovačkový a čepový smolný den......video nemá chybu....pojezd ve škarmanský trojce je vždy asi nejvíc.....dík chlapi za parádní pojezd......na závěr si asi jen přát--víc takových ,,zimních"dnů..........muhaháááááááááá