1. Ilegal mini race

 


Hola rypáctvo! Tak tu po dlouhý době máme nějaký to počteníčko. Naše mini závody jsou už nějakej pátek za náma, ale na psaní nějak nebyl čas. Ondrys se nakonec hecnul a pár řádek pro nás vypotil. Tak příjemný počtení!
 
 
 
Bohužel časy nejsou co bývali, a závodění v královské disciplíně u nás nějak upadlo... Vleková sezóna nám ukázala záda a nastal čas k návratu na domácí svah.
Hlava nabitá inspirací, víc volnýho času, počasí dobrý. Takže lopata k ruce a de se dělat...
Jelikož srdce, neuspokejné dostatkem závodního stresu, nedalo spát, dostavilo se nutkání udělat první měřený vostrý jízdy za barákem, proč ne. Beru mobil, dávám echo všem pozůstalím, ohlas nečkanej, dem do toho! Po konzultaci s většinou přišel po nějaký době datum, přibližnej harmonogram apod. Takže došejpit tratě a dem na to. 
Ještě před dnem D se domlouváme na noční prohlídku tratě, děláme táborák, hasíme žízeň, domlouváme detaili časomíry a organizace. 
Ráno vstśvačka, žádnej kvalt, vše připravit a vyrazit. Asi před desátou dorážíme na trať, kde už tvrdě trénuje skoro domácí rider Venca. Zakládáme hlavní tábor, pomalu se to schází, rozděláváme táborák, dva střelci od plzně si dávají na čas a tak začínáme rozhejbávat ztuhlý čepy a klouby. Asi po 2 hodinách urputnýho tréninku se setkáváme a dohadujem, která trať je to pravý vořechový a uspokojí vetšinu. Padne ještě pár klobás, jízd, jezdců, modliteb, rozdání čísel a v 13:00 se řadíme na start. Startovací čára poctivě vyrytá patou, spolu s časomírou v telefonu slibují setinovou přesnost! Stejně tak nekompromisní měřič v cíli...
Diváci natěšení, atmosféra hustá, že by se krájet dala, dem na to! 3,2,1... první jezdec odstartoval, jelikož časy sou něco málo přes půl minuty, čekáme až to každej dodrtí a jede další. Sešlo se nás 7 (snad se do budoucna podaří držet aspoň desítku, bohužel ne všichni byli pojizdní), takže zachvíli máme první kolo za sebou. Každej přežil, žádná krev, krátká pauza na občerstvení a jdeme na 2 kolo. Vše ve stejném duchu, sem tam někdo předvedl akrobatický kousek, ale na hlíně si nikdy nepošmák. Ježdění všechny baví,takže se odebíráme polítat na zbytek tratí, dáváme vláček, pár jízd, a pomalu se odebíráme do hlavního tábora, kde už se lesem vane vůně klobásek, a panuje dobrá nálada. Proběhlo vyhlášení vítězů, prohodilo se pár slov...bohužel čas nesmlouvá a pomalu se začínalo stmívat, první jedinci se odebírali pryč, uhasili sme táborák a první race byl za náma...všichni přežili ve zdraví,sou spokojeni a hlavně sme se sešli a všichni pohromadě zajezdili! to hlavní splněno!

 
Výsledky:

 1. Vory
2. Radličák
3. Venca
4. Canál
5. vítek
6. Lucka
 
 
 
 

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
up

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.